Doprava

Tisk na umělecké materiály

Osobní přístup Osobní přístup

Tisk na plátno

Vaši reproducki můžeme vytisknout na plátno a napnout na rám až do velikosti 150x300cm. Data pro tisk můžete připravit přímo pro daný formát vč. okrajů tisku. Ještě před tiskem můžete u nás na kalibrovaném monitoru vidět výsledné barvy. Pokud nemáte tisková data, dokážeme Vám obraz digitalizovat u nás.

Více o tisku na plátno
Osobní přístup Osobní přístup

Matný akvarelový papír

Tisk na akvarelový umělecký papír. Vynikající pro reprodukce akvarelových maleb, zvětšeniny, skicování a následné kolorování akvarelovými barvami. Krásný hluboce matný papír s jemnou strukturou povrchu. Ve variantě slonová kost i bílá.

Osobní přístup Osobní přístup

Tisk na matný papír

Matný portrétní papír dodává malbě i kresbě vynikající podání barev, hlubokou čerň a jemné detaily. Také pro tento materiál máme k dispozici kalibrované profily pro přesné podání barev.

Nasnímální Vašeho obrazu

Skenováním nebo pomocí fotoaparátu s vysokým rozlišením vytvoříme z vašeho obrazu data pro možnost autorských tisků. Můžete se pak rozhodnout, zda bude velikost stejná jako originál nebo snímek zmenšit/zvětšit.

Osobní přístup Osobní přístup

Digitalizace obrazů v našem studiu

Obrazy nebo jiná umělecká díla můžeme digitalizovat u nás ve studiu - nasvětlení bílým světlem a následná digitaziace přefocením v extrémně vysoké obrazové kvalitě vhodné i pro velkoformátové reprodukce. Výstup je možný v kvalitě 35Mpx, 60Mpx nebo "ultra" 100Mpx.

Korekce barev u zákazníka Korekce barev u zákazníka

Digitalizace obrazů u zákazníka

S ohledem na rizika převozu obrazu (hodnota obrazu, zabezpečení, rozměry, prostředí ...) poskytujeme bezkontaktní digitalizaci formou mobilního ateliéru s nasvětlovací technikou přímo u zákazníka (dražební síň, vernisáž, ateliér, expozice). Výstup je možný v kvalitě 35Mpx, 60Mpx nebo "ultra" 100Mpx. Pokud to podmínky vyžadují, lze zajistit i vyšší kvalitu.

Madona z Veveří - postup zhotovení faksimilie Madona z Veveří - postup zhotovení faksimilie

Barevné korekce

Správné nasvětlení a zachycení obrazu do digitální podoby je jen první krok. Následuje ruční barevná korekce formou kontroly na kalibrovaném monitoru a po odladění nátisk na RGB fineart tiskárně. Sérii nátisků porovnáváme při spráném osvětlení s originálem, abychom dosáhli co nejlepší shody faksimilie s originálem.

Madona z Veveří - předání, otec Hlávka Madona z Veveří - předání, otec Hlávka

Zhotovení faksimile

Výslednou faksimilii zhotovíme ve vlastní produkci. Dohlédneme osobně na výsledný produkt. Máme tak pod kontrolou celý proces od zadání po výsledný výrobek. Vy díky tomu nemusíte kooperovat více dodavatelů a dohlížet na předání jednotlivých fází.

Osobní přístup Osobní přístup

Předání dat na digitálním nosiči

Výsledná data Vám předáme na DVD nosiči. Případně také v náhledové i tiskové kvalitě pro uveřejnění v katalozích, ročenkách, na vstupenkách atp.

Napište nám

Kontaktujte nás, rádi se budeme vaším požadavkem zabývat. Vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení.