Doprava

Nejčastější formáty

Vlastní formát

Osobní přístup 20x30cm

Menší fotografie vhodná do rámečku nebo do alba. Neblednoucí věrné barvy a vysoké rozlišení tisku.

2-3 dny / expres 55,– / 71,- Kč
30x45cm

Středně velká fotografie pro fotografie na stěnu. Vhodná velikost i jako dárek. Pro snímky z kompaktu odpovídá poměr stran 30x40cm.

2-3 dny / expres 119,– / 155,- Kč
60x90cm

Na této fotografii už vyniknou i ty nejmenší detaily vaší fotografie. Řasy modelky, piha miminka, každý list stromu nebo kapka rosy vtrávě.

2-3 dny / expres 510,– / 663,- Kč
"Vlastní velikost v cm"

Díky speciálnímu softwaru slučujeme zakázky na dané médium. Obvykle tiskneme na šíři 110cm. XXL realizace 160cm a dále panelováním do libovolné velikosti.

2-5 dní Vypočítaná cena

Co s fotkou můžeme udělat dál?

Fotopapíry doporučujeme pro zachování 100% kvality co nejdříve po tisku ochránit krycí vrstvou. Předejdete tak případnému poškození snímku škrábanci, prachem nebo vlhkem.

Laminace fotografií

Laminace fotografií

Můžete zvolit běžné zasklení do rámu nebo snímek zalaminiovat. Fotolaminaci nabízíme lesklou, pearl nebo matnou (antireflexní). Výhoda laminace je ještě vyšší UV a mechanická ochrana fotografie. Ve srovnání se sklem nemá nežádoucí odesky při nasvětlování a je také bezpečnější při pádu obrazu.

Kašírování
lepení na desku

Pro zpevnění fotografií nebo pláten používáme lehký a velmi pevný kompoziní materiál Al-pvc-Al. Díky své konstrukci se ani po dlouhé době neprohýbá, nepracuje při kolísání teplot ani vlhka jako desky na bázi dřeva. Kompozit navíc nežloutne v krajích jako pěněné panely.

Kompozitní deska s fotografií
Rámování

Rámování

Vhodně zvolený rám je krásným doplnkěm každé fotografie, stejně jako interiéru. Vyrobíme Vám na míru dřevěný nebo hliníkový rám. Máme skladem i rámy hotové, které si můžete okamžitě odnést.

Paspartování

Fotografii můžete opticky oddělit od rámu pomocí pasparty. Snímek více vynikne a divák může soustředit svou pozornost nerušeně na motiv snímku. V nabídce přes 100 odstínů paspart.

Pasparta k fotografii - vzorník

Je moje fotka kvalitní pro tisk?

Plátno má díky své struktuře vynikající vlastnost ukázat nejjemněší detaily ale i kompenzovat případnou neostrost a nedostatečné rozlišení. Tam, kde by lesklý fotopapír odhalil každý pixel, dovolí plátno mnohem větší rozměry.

1. Emoce

Vytiskli jsme už tisíce krásných fotografií a obrazů. Všechny měly jedno společné – emoce.
Blízký člověk, neopakovatelný okamžik, zážitek, vzpomínka nebo místo, které ve vás vzbuzuje příjemné pocity. Možná je na vaší fotce jen šmouha, ale vy zkrátka víte jaký příběh vypráví.

Každá fotografie má svůj příběh

2. Rozlišení

Ve studiu máme ukázku 1,5m plátna vytištěného z 3Mpx fotografie, kterou jsme pouze digitálně doostřili. Nebo krásné překvapení - fotka z facebooku na plátně 45x30cm. Máte obří panorama 200 Mpx velké? I tento "extrém" plátno ukáže v plné kráse.

Barevné korekce před tiskem na plátno

3. Ostrost a barvy

Ke každému snímku přistupujeme indiviuálně. Naši zkušení grafici s Vámi zdarma překontrolují každý snímek a případně doporučí doostření nebo jemnou korekci. Víme, že je pro Vás snímek důležitý a proto uděláme maximum, aby jste na něj byli hrdí.

Rozlišení a ostrost fotografie

4. Jas a Kontrast

Díky kalibrovanému monitoru EIZO máme možnost vidět snímek přesně takový, jaký bude následně vytištěný. Můžete nechat korekci na nás, o výraznějších úpravách Vás budeme vždy informovat. U reproduckcí obrazů a složitějších zadání jsme raději, když k nám před tiskem zavítáte u vzniku tiskové verze osobně.

Vyvážení jasu, úrovní a kontrastu
Každá fotografie má svůj příběh Barevné korekce před tiskem na plátno Rozlišení a ostrost fotografie Vyvážení jasu, úrovní a kontrastu

Napište nám

Kontaktujte nás, rádi se budeme vaším požadavkem zabývat. Vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení.