Doprava
English

Reference

Milí přátelé,
dovoluji si vás takto nazvat, neboť vaše práce byla perfektní a přátelská :-)))
Přijměte prosím pozvánku na vernisáž mých fotografií. Velmi rád se s vámi na výstavě uvidím. Vše potřebné naleznete v pozvánce :-) Děkuji za skvělou spolupráci a těším se na další (jsem přesvědčen, že bude!)
Mgr. Ladislav K.


Dobrý den, tak obraz dnes dorazil v pořádku. Jsem nad míru spokojen. Výsledek je perfektní.
Moc děkuji, Jan K.


Dobrý deň,
chcem sa Vám poďakovať za doručený obraz. Od začiatku bola spolupráca s Vami na vysokej profesionálnej úrovni, ktorá však nepostrádala individuálny ľudský rozmer. Kvalita tlače obrazu i jeho celkové spracovanie ma veľmi milo prekvapili, nehovoriac o tom, že ste ma vlastne zachránili vo chvíli, keď ma všetky ostatné zavedené produkcie odmietli. Bolo mi veľkým potešením a rada sa na Vás obrátim s nejakým ďalším projektom.
so srdečným pozdravom Ing. Lýdia Š.


Dobrý den,
Jmenuje se Arthur Abram, jsem tanečnik z narodní divadlo brno, pro ktery taky fotim. Včera vy ste mě dělali foto tisk na posledni chvili, fotky ktery byly vystaveno ve foyer v Mahenově divadle pred predstaveni.
Chtel jsem jenom řict že mam obrovskou radost! Ta kvalita je neuvěritelna! Tak že Moc Moc Moc děkuji za vaše prace!
Ja jsem se dovolil dát vaše "business card" kolem vystavu, aby lidi to videli ( některy už zmizly)
Prominte za muj češtinou...
Děkuji vám

Arthur Abram
arthurabram.com


Zdravím, je velká škoda, že na stránkách nemáte žádné fotky přímo z vaší prodejny. Přitom je opravdu krásná a je z ní cítit velmi přjemná atmosféra. Stránky máte moc pěkné, ale jsou celkem formální, určitě by nebylo od věci dát pár fotek do kategorie "O nás" včetně vašeho týmu. :) Já jsem byl velmi spokojen a stoprocentně se k Vám budu vracet.
Marek N.


Přeji dobrý den.
Před časem jsem u Vás nechal tisknout dvě fotky a byl jsem velmi spokojen, proto se obracím znovu. Přikládám fotografie, které bych potřeboval vytisknout ve formátu 40x60 a zalaminovat. Prosím mrkněte na to, jak to vypadá a případně mi napište, kdyby byly třeba nějaké korekce. Stihnete to do pátku?
Díky mockráte, s pozdravem Martin M..

O nás

Kdo jsme?

Jsme grafici a tiskaři. Také jsme nadšení fotografové. Jako vy. Baví nás odvádět kvalitní práci, na kterou můžeme být hrdí. Spojujeme řemeslo, umění a know-how a tak vyrábíme snímky, které vydrží i více jak 100 let. Vy si díky tomu odnášíte kvalitní výsledek, který očekáváte.

Proč to děláme?

Protože nás fotografie a tisk baví. Víme, že jste pro dobrou fotku hodně udělali. Možná jste stáli dlouho do noci v ateliéru nebo prokřehlí čekali na východ slunce v horách. Ať tak jako tak, je na nás, zda vaše snaha dopadne nakonec průměrně, dobře nebo skvěle. Uděláme vše pro to, aby výsledek předčil vaše očekávání.

Naše zásady

Osobní přístup Osobní přístup

Kvalita

Výběrem technologií a materiálů dosahujeme vysoké kvality i životnosti, kterou Vás rádi překvapíme. Věříme, že kvalitní výsledek Vám udělá radost. Řada našich zákazníků přichází na doporučení.

Legraf tým

Poctivost

Upozornili jsme na chybu snímku ještě před tiskem? Poradili jsme Vám levnější materiál nebo efektivnější řešení za stejné náklady? I to děláme, aby jste byli spokojení vy i my.

Legraf tým
Jsme tým Jsme tým

Jsme tým

Dokážeme táhnout za jeden provaz a posunout projekty správným směrem.

Osobní přístup

Těšíme se i na netradiční požadavky

Možná ještě nevíte co uplně hledáte nebo máte konkrétní představu, ale nevíte jak jí realizovat. Zkuste se stavit, rádi nacházíme řešení a prorážíme nové cesty.

Osobní přístup

Napište nám

Kontaktujte nás, rádi se budeme vaším požadavkem zabývat. Vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení.