Doprava

Plátno – Nejčastější rozměry

Spočítejte si vlastní rozměr

Osobní přístup 30x45cm

Menší plátno vhodné do menších prostor nebo jako sestava více obrazů. Řešení i pro menší snímky s rozlišením 1-2Mpx.

3–5 dní 499 - 873,– Kč
50x70cm

Vynikající pro zvětšeniny fotografií nebo jako dárek. Střední velikost oceníte, když ještě nevíte, kde bude fotografie na plátně umístěna.

3–5 dní 878 - 1745,– Kč
70x100cm

Nepřehlédnutelný obraz a krásný doplněk Vašeho interiéru. U této velikosti už vyniknou i ty nejmenší detaily.

3–5 dní 1432 - 3088,- Kč
Vlastní velikost

Atypický rozměr za běžnou cenu? Ano. Díky vlastní kompletaci rámů a pestré paletě médií dokážeme vyhotovit prakticky jakýkoliv rozměr plátna. V praxi např. dokážeme vyrobit rozměr 54x250 cm. Máte-li více místa, nabízíme plátna i 3m velká.

4-8 dní Předběžná cena

Blind rám

Plátna napínáme na kvalitní masivní borovicové rámy. Tzv. ztracený "blind rám". Rámy díky speciálnímu profilu zaručují dlouhodobou pevnost a vynikající napnutí obrazu.

Dřevěný "blind rám" je při pohledu ze strany skrytý plátnem. Díky tomuto rámu tak přibude 2cm obrazu navíc po celém obvodu na hraně rámu. Tuto plochu dokážeme také potisknout, aby byl dojem z hloubky co nejlepší.
Pomocí speciálního softwaru zrcadlíme okraje motivu 2,5cm tak, aby zůstal celý snímek na pohledové straně plátna . Máte-li motiv s dostatečně velkým okolím (les, obloha, krajina..), lze snímek vytisknout o 5cm větší bez zrcaldení a okraje záběru použít pro obvod rámu.
Takto připravený obraz na blind rámu můžete přímo pověsit na stěnu. Není nutné další rámování do okrasného rámu.
Zrcadlení lze (např. u koláží) nahradit libovolnou barvou nebo ponechat přirozeně bílé - např. při dalším umístění do okrasného rámu.

Masivní blin rámy pro tisk na plátno Napnutí plátna se zrcadlením Zrcadlení - přední a zadní strana obrazu Ukázky zrcadlení obrazu na boky obrazu

Je moje fotka kvalitní pro tisk na plátno?

Plátno má díky své struktuře vynikající vlastnost ukázat nejjemněší detaily ale i kompenzovat případnou neostrost a nedostatečné rozlišení. Tam, kde by lesklý fotopapír odhalil každý pixel, dovolí plátno mnohem větší rozměry.

1. Emoce

Vytiskli jsme už tisíce krásných fotografií a obrazů. Všechny měly jedno společné – emoce.
Blízký člověk, neopakovatelný okamžik, zážitek, vzpomínka nebo místo, které ve vás vzbuzuje příjemné pocity. Možná je na vaší fotce jen šmouha, ale vy zkrátka víte jaký příběh vypráví.

Každá fotografie má svůj příběh

2. Rozlišení

Ve studiu máme ukázku 1,5m plátna vytištěného z 3Mpx fotografie, kterou jsme pouze digitálně doostřili. Nebo krásné překvapení - fotka z facebooku na plátně 45x30cm. Máte obří panorama 200 Mpx velké? I tento "extrém" plátno ukáže v plné kráse.

Barevné korekce před tiskem na plátno

3. Ostrost a barvy

Ke každému snímku přistupujeme indiviuálně. Naši zkušení grafici s Vámi zdarma překontrolují každý snímek a případně doporučí doostření nebo jemnou korekci. Víme, že je pro Vás snímek důležitý a proto uděláme maximum, aby jste na něj byli hrdí.

Rozlišení a ostrost fotografie

4. Jas a Kontrast

Díky kalibrovanému monitoru EIZO máme možnost vidět snímek přesně takový, jaký bude následně vytištěný. Můžete nechat korekci na nás. O případných úpravách Vás budeme vždy informovat. U reproduckcí obrazů a složitějších zadání jsme raději, když k nám před tiskem zavítáte u vzniku tiskové verze osobně.

Vyvážení jasu, úrovní a kontrastu
Každá fotografie má svůj příběh Barevné korekce před tiskem na plátno Rozlišení a ostrost fotografie Vyvážení jasu, úrovní a kontrastu

Napište nám

Kontaktujte nás, rádi se budeme vaším požadavkem zabývat. Vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení.